GO

 
informaceHledáme nové vývojáře


  Rádi bychom rozšířili náš vývojářský tým o další nadšence a přátele. Více informací najdete v sekci
Kariéra


 


Aktuality


 
informaceMES pro řízení manuální výrobní linky


Pojem "digitalizace průmyslové výroby" v sobě zahrnuje spoustu možností a příležitostí ke zvýšení efektivity výroby i kvality a tím odstranění zbytečných ztrát. Jedním z velkých témat je finální montáž produktů. Naše zkušenosti zahrnují řešení jak pro řízení jednotlivých diskrétních ručních montážních pracovišť, tak plně automatizovaných a robotizovaných výrobních linek. V Aliance Laundry jde o takovou „střední cestu“ – manuální montážní linku sestávající ze 40 na sebe navazujících pracovišť. Více na MES pro řízení manuální výrobní linky 
informaceSetkání uživatelů a vývojářů SCADA systemů 2022


Tradiční setkání uživatelů SCADA Systémů PlantSCADA(Citect) a GEO SCADA proběhlo na podzim v hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích. Setkání nabízí příležitost dozvědět se o nových vlastnostech obou systémů, setkat se s kolegy a sdílet nápady a problémy, případně najít jejich řešení.


 
informaceMES vlastními silami zákazníka – realita, nebo utopie?


Společnost Alcadrain nasadila systém iMPROVE iT! ve své výrobě. V počáteční fázi nasazení jsme ukázali, jak na to, a zaškolili IT oddělení Alcadrain. Nyní je již rozšiřování plně v jejich rukou. Samozřejmě, pořád jsme tady abychom jim pomohli.
Více v článku MES vlastními silami?


 
informaceSetkání výrobních manažetů využívajících iMPROVE iT! 2022


říjen 2022 Dlouho připravované setkání proběhlo v říjnu. Účastníci se shodli, že sdílení bylo rozhodně inspirativní a je jasné, že budoiu další ročníky


 
informaceNové projekty se systémem iMPROVE iT!


Články v řetězci nových projektů v oblasti MES řešení přibývají ohromným tempem!!!
IMPROVE iT!. Jde o projekty sledování obroben (komunikace s CNC systémy, sledování OEE, odvádění výroby do ERP systému, distribuce výrobních zakázek a výrobní dokumentace ..), sledování montážních linek (Linet - zajištění genealogie produktu,sledování sériových čísel komponent, kompletnost vzrobeného produktu, odvádění v ERP), kontrola výroby a skladů ve výrobním procesu (Harimatech), řízení výrobní logistiky, dílenské plánování a mnoho dalších zajímavých projektů pro podporu rozvoje a zlepšování výroby. Úspěšní jsme také v oblasti WMS/IMS (automatizované sklady), které jsme realizovali pro AŽD v Olomouci, ve SCHWAN Cosmetics, Český Krumlov, ale také pro Faurecii/Forvii v Detroitu (USA) a Francii


 
informaceSetkání Systémových integrátorů


Tradiční setkání systémových integrátorů proběhlo koncem února ve Velkých Karlovicích za účasti zahraničních partnerů, zástupců společnosti AVEVA a Schneider Electric. Přes 50 partnerů jak zástupců integrátorských společností tak koncových uživatelů tak mělo příležitost seznámit se s poslednímumi novinkymi v oblasti SCADA systémů Citect a ClearSCADA.


 informace


 


SCADA Servis je partnerem konference Průmysl a kybernetická bezpečnost
 zpráva


24. dubna 2012 Program Microsoft Platform Ready s potěšením oceňuje naši společnost za dosažení kompatibility aplikace s technologií Windows Phone.
čtěte více

Máme novou certifikaci Microsoft Certified Partnerzajímavost


16. dubna 2012S radostí oznamujeme, že náš kolega úspěšně absolvoval certifikaci Microsoft Certified Partner v oboru Designing and Developing Windows Phone Applications. Nyní máme ve firmě certifikovaného specialistu pro vývoj aplikací pro mobilní telefony na platformě Windows.
Více o certifikátu.